Beschrijving

Browning M-Blade

Perfect geweer voor de jongere schutter of het schieten op korte afstanden. Deze Browning M-blade luchtbuks is namelijk geschikt voor 4,5mm kogeltjes en genereert een kracht van 10 Joule. De synthetische kolf is geschikt voor zowel links als rechtshandige schutters. De browning luchtbuks heeft een modern uiterlijk en is voorzien van een polymeer loopmantel. Het polymeer beschermt de loop tegen vocht en zweet wat een langere levensduur garandeert. De buks is voorzien van een 11mm dovetail rail, de buks wordt echter standaard geleverd met een keep/korrel vizier.

Eigenschappen Browning M-Blade

Browning M-blade 
MerkBrowning
SysteemVeer
Kaliber4,5mm
Joule10
Magazijn capaciteitenkelschots
RichtkijkerGeen
Kolf materiaalKunststof
Gewicht2,4 kg
Lengte99 cm
AccessoiresKeep korrel

Als kogelvanger adviseren wij u de standaard kogelvanger . Deze degelijke kogelvanger vangt uw geschoten kogeltjes op, zodat ze niet alle kanten uitspringen. Wilt u de Browning M-Blade opbergen in een foudraal? Kijk dan eens naar de foudraal  . Een foudraal zorgt ervoor dat uw Browning M-Blade veilig, voor kinderen, opgeborgen kan worden. Daarnaast kan hij niet beschadigen als deze ergens neergelegd wordt en blijft de luchtbuks stofvrij. Voor het onderhoud van uw Browning M-Blade adviseren wij u Ballistol te gebruiken, zo blijft uw luchtbuks als nieuw. Let op: Luchtbuksen worden verstuurd nadat u een kopie van uw legitimatie bewijs heeft gemaild. Luchtbuksen worden enkel verkocht aan personen van 18 jaar of ouder. Uw gegevens worden vertrouwelijk bewaard en alleen gebruikt voor leeftijd verificatie.

Browning M-blade



€ 144,99 € 130,50 Incl. btw
Artikelnr: J00331

Voorwaarden
  • Verplicht uploaden van ID bewijs om te verifiëren dat u 18 jaar of ouder bent
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2109 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service

Suus

Blije

Ger P.H. Van Dijk

Duidelijke foto's en beschrijving webshop.

Maarten

Goed artikel goede service

Gert Elhorst

Zoals altijd, prima voor elkaar.

Prik

Eerlijke prijzen maar vooral ook snelle respons en per telefoon en mail goed bereikbaar

Smr

Snelle levering en netjes verpakt!

Johan Mathues

snelle en correcte levering

Rik

Goed en snel

Henk Clappers

Prima en snelle levering van de door mij bestelde artikelen. Duidelijke en hekdere omschrijving op de website. Prijzen zijn prima te doen.

Klaas Heidstra

Alles in perfecte staat geleverd en ook nog snel top

Daan de Bodt

Snelle levering en weer uiterst tevreden over het product

Luc Gryson

goede service , rap en goed

John Waasdorp

Alles is super snel verwerkt en goed verpakt

Theo Tummers

Cfm verwachting en snelle levering.

D.E. Snieder

De maat die ik besteld had, was niet op voorraad. Netjes een telefoontje gehad en een alternatief geleverd.

Cobien Kuijper

Goede service en aantrekkelijke aanbiedingen.

rob moons

Voor mijn bestelling had ik al heel nuttige info gekregen via de chat en nadien telefonisch. Ook snelle levering en daarna nog bijkomende info gevraagd en zeer snelle respons. Na 1 week tevreden over mijn aankoop. Het is een goede aanvulling op mijn nachtkijker.

Bart Vandenberghe

Goed product, snelle levering